Din varukorg...
För frakt samt mer information gå till kassan.
 Kundomdöme på Prisjakt:
 9,36 / 10
Läs våra omdömen
Logga in på alina.se
x
Alina Öppettider!

HP X121 ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC J4858C Multimode

Bild HP X121 ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC J4858C Multimode
Prisinformation
999 kr
799 kr exkl. moms
71 kr/mån
Klarna Konto från
87 kr/mån
3 månader räntefritt
394 kr/mån
6 månader räntefritt
228 kr/mån
12 månader räntefritt
137 kr/mån
24 månader
89 kr/mån
36 månader
71 kr/mån
Artikelnr J4858C
Lagerstatus
Postorderlager
7 st
Ej i lager
Ej i lager
Ej i lager
Ej i lager
7 st
Ej i lager
Ej i lager
Hos Leverantör
>20 st
HP
En full duplex SFP modul för gigabit fiber som använder sig utav multimode. SFP-Sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) 1000Base-SX 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC Multi-mode x 2 Designat för HP switchar HP 9400sl 40-Port Mini-GBIC Module, EP Redundant Management Module, Switch 2510-24, Switch 2510-48, Switch 2510G-24, Switch 2510G-48, Switch 2610-24, Switch 2610-24/ 12-PWR, Switch 2610-24-PWR, Switch 2610-48, Switch 2610-48-PWR, Switch 2910al-24G-PWR, Switch 2910al-48G-PWR HPE 1700-24 Switch, 1810-24 v2, 1810-24G Switch, 1810-8 v2, 1910-8G Switch, 1910-8G-PoE+ (180W) Switch, 1910-8G-PoE+ (65W) Switch, 20p 10/ 100/ 1000 + 4p Mini-GBIC Module, 2530-24G Switch, 2530-24G-PoE+ Switch, 2530-48G Switch, 2530-48G-PoE+ Switch, 2530-48-PoE+ Switch, 2610-24 Switch, 2610-24-PoE Switch, 2610-24-PPoE Switch, 2610-48 Switch, 2610-48-PoE Switch, 2810-24G Switch, 2810-48G Switch, 2910-24G al Switch, 2910-24G-PoE+ al Switch, 2910-48G al Switch, 2910-48G-PoE+ al Switch, 3500-24G-PoE yl Switch, 3500-48G-PoE yl Switch, 5406 zl Switch, 6120XG Blade Switch, 6200-24G-mGBIC yl Switch, 6600-24G, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G, 6600-48G-4XG Switch, Switch 1800-24G, Switch 2600-8-PWR, Switch 2626, Switch 2626-PWR, Switch 2650, Switch 2650-PWR, Switch 2824, Switch 2848, Switch 2900-24G, Switch 2900-48G, Switch 3400cl-24G, Switch 3400cl-48G, Switch 5400zl 24p Mini-GBIC Module, Switch 6108, Switch 8212zl, Switch fl 10-Port Mini-GBIC Interface Module, Switch gl 10/ 100/ 1000 Module, Switch gl Mini-GBIC Module, Switch vl 4-port Mini-GBIC Module, Switch XL 10/ 100/ 1000 Module, Switch xl Mini-GBIC Module, V1400-24G Switch, vl 20p Gig-T+ 4P SFP module switch
Tillbehör
Sortera:
Märke:
Tillgång:

Deltaco UTP Cat 6 patchkabel 1m Vit

Längd: 1,0 m | Anslutning: RJ45 hane - RJ45 hane
Artikelnr
Tillgång:
P EKNKSTUKÖVÖS

Deltaco UTP Cat 6 patchkabel 3m Vit

Längd: 3,0 m | Anslutning: RJ45 hane - RJ45 hane
Artikelnr
Tillgång:
P EKNKSTUKÖVÖS

Deltaco UTP Cat 6 patchkabel 10m, vit

Längd: 10,0 m | Anslutning: RJ45 hane - RJ45 hane
Artikelnr
Tillgång:
P EKNKSTUKÖVÖS

Deltaco FTP Cat.6 patchkabel 3m, vit

Artikelnr
Tillgång:
P EKNKSTUKÖVÖS
KlarnaVisaMastercard
facebookMicrosoftVisma
Copyright © Alina 1997-2016 Mer sötburk
Alina bygger egna datorer i bland annat Gamer God™-serien och säljer datorkomponenter, datortillbehör, datorer & elektronik till privatpersoner och företag i Sverige via nätet och butiker belägna i Enköping, Gävle, Norrköping, Stockholm, Uppsala, Örnsköldsvik och Östersund. Alla våra butiker har egna verkstäder där vi utför service & reparationer av stationärt, bärbart, iphones, mobiltelefoner och surfplattor. Huvudkontoret ligger i Uppsala där vi grundades redan 1997.
Vi försöker alltid kontrollera att produktspecifikationer, bilder, lager och annan information är korrekt. Trots detta kan det förekomma fel.
Hjälp oss bli bättre, Vi är alltid intresserade av dina synpunkter!