Din varukorg...
För frakt samt mer information gå till kassan.
 Kundomdöme på Prisjakt:
 9,36 / 10
Läs våra omdömen
Logga in på alina.se
x
Alina Öppettider!

MicroConnect Fiberkablage LC - LC duplex singlemode 9/125 25m

Bild MicroConnect Fiberkablage LC - LC duplex singlemode 9/125 25m
Prisinformation
295 kr
236 kr exkl. moms
48 kr/mån
Klarna Konto från
50 kr/mån
3 månader räntefritt
159 kr/mån
6 månader räntefritt
111 kr/mån
12 månader räntefritt
78 kr/mån
24 månader
56 kr/mån
36 månader
48 kr/mån
Artikelnr FIB441025
Lagerstatus
Postorderlager
Ej i lager
Ej i lager
Ej i lager
Ej i lager
Ej i lager
Ej i lager
Ej i lager
Ej i lager
Hos Leverantör
1 st
FärgYellow
Kontakt 1LC
Kontakt 2LC
INSERTION LOSS<0.3dB
Längd25m
MaterialLSZH
MAXIMUM ATTENUATION0.4/0.3 dB/KM(1310/1550)
MIN BANDWIDH200/500 MHZ.Km
MIN BENDING RADIUS6cm(loaded), 4cm(unloaded)
MODE TYPEOS1
OP TEMP-40~+85?
PACKINGNeutral
POLISHPC-PC
STORAGE TEMPERATURE-40~+85?
TEST100% tested
Garanti och Support25 år
KlarnaVisaMastercard
facebookMicrosoftVisma
Copyright © Alina 1997-2016 Mer sötburk
Alina bygger egna datorer i bland annat Gamer God™-serien och säljer datorkomponenter, datortillbehör, datorer & elektronik till privatpersoner och företag i Sverige via nätet och butiker belägna i Enköping, Gävle, Norrköping, Stockholm, Uppsala, Örnsköldsvik och Östersund. Alla våra butiker har egna verkstäder där vi utför service & reparationer av stationärt, bärbart, iphones, mobiltelefoner och surfplattor. Huvudkontoret ligger i Uppsala där vi grundades redan 1997.
Vi försöker alltid kontrollera att produktspecifikationer, bilder, lager och annan information är korrekt. Trots detta kan det förekomma fel.
Hjälp oss bli bättre, Vi är alltid intresserade av dina synpunkter!